تبلیغات
فرزندان آستاراو تالشان - سفیر جمهوری آذربایجان در ایران از فرماندار آستارا تقدیر کرد

اعتدالیون و حامیان دولت تدبیر و امید(غرب گیلان)

سفیر جمهوری آذربایجان در ایران از فرماندار آستارا تقدیر کرد

تاریخ:پنجشنبه 23 مهر 1394-04:40 ب.ظ

دیدار قائم مقام صدا وسیمای مرکز گیلان با فرماندار آستارا

تاریخ:پنجشنبه 23 مهر 1394-04:27 ب.ظ

پس از اتمام جلسه تمهیدات مقدماتی اجرای تجمع بزرگ عاشورائیان شهرستان مرزی بندر آستارا که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، «مهندس حسن ظهیری» قائم مقام صدا و سیمای گیلان به همراه «مهندس همدانی» معاون فنی صدا و سیمای استان گیلان با حضور در دفتر «مهندس شفقی» فرماندار شهرستان آستارا با وی دیدار کرد.

مهندس ظهیری در این دیدار ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم، اظهار کرد: در سالجاری برای سومین سال متوالی برنامه های عزاداری شهرستان های استان گیلان به صورت تجمیعی و مستقیم از شبکه استانی باران و سایر شبکه های ملی پخش خواهد شد.

وی ادامه داد: امسال سه شهرستان آستارا، رودبار و انزلی به جمع سایر مناطق از استان گیلان که عزاداری آنها به صور ت تجمیعی از صدا و سیما پخش خواهد شد، افزوده شده اند که در ماه محرم پیش رو جمع برنامه ها از 16 شهر خواهد بود.

ظهیری برنامه ریزی دقیق جهت اجرای مناسب این برنامه ها را از مهمترین اولویت ها برشمرد و تصریح کرد: برای پخش با کیفیت این مراسم ها نباید از هرگونه تلاشی دریغ کرد.

مهندس شفقی فرماندار آستارا در این دیدار ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین و 72 تن از یاران باوفای وی، خاطر نشان کرد: پخش مستقیم و زنده اجتماع مردم مناطق مختلف از مهمترین اقداماتی بود که توسط رسانه ملی به خوبی به آن پرداخته شد.

وی رساندن شور و عشق دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت این نقطه مرزی را اعلام ارادت عاشقان امام حسین (ع) به سایر نقاط کشور و جهانیان دانست و اضافه کرد: با توجه به تردد سالانه 850 هزار نفر متردد داخلی و خارجی از مرز آستارا، نشان دادن گوشه ای از این عزاداری ها و مراسم های معنوی و مذهبی بسیار تأثیر گذار است.

فرماندار آستارا در پایان به همکاری کلیه دستگاه های مرتبط شهرستان در این خصوص تأکید کرد و گفت: با نگاهی بر حضور منسجم و گسترده آستارایی ها در نماز جمعه و مراسم ها و آیین های مذهبی می توان پیش بینی کرد که استقبال خوبی از این مراسم خواهد شد.

http://astara.gilan.ir/sites/astara.gov.ir/files/94/07/22/gallery/IMG_0050_1.JPG

http://astara.gilan.ir/sites/astara.gov.ir/files/94/07/22/gallery/IMG_0051.JPG

http://astara.gilan.ir/sites/astara.gov.ir/files/94/07/22/gallery/IMG_0052.JPG
سفیر جمهوری آذربایجان در ایران از فرماندار آستارا تقدیر کرد

تاریخ:پنجشنبه 23 مهر 1394-04:24 ب.ظ

سفیر جمهوری آذربایجان در ایران طی نشستی در فرمانداری آستارا از فرماندار این شهرستان به پاس فراهم کردن شرایط مناسب میزبانی برای برگزاری اجلاس مشترک کمیسیون همکاری های اقتصادی ایران و جمهوری آذربایجان تقدیر کرد.


http://astara.gilan.ir/sites/astara.gov.ir/files/94/07/22/gallery/IMG_0028.JPG


'جوانشیر آخوندوف' سفیر جمهوری آذربایجان در جمهوری اسلامی ایران، طی نشستی در فرمانداری شهرستان مرزی بندر آستارا از سیروس شفقی فرماندار آستارا تقدیر کرد.
این تقدیر به پاس میزبانی خوب فرمانداری شهرستان مرزی بندر آستارا در اجلاس کمسیون مشترک اقتصادی و تجاری دو کشور جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان موسوم به 'نشست آستارا - آستارا' صورت پذیرفت.
این اجلاس در روزهای 17 و 18 مهرماه در آستارای دو کشور جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان برگزار و پیرامون مسایل مختلف اقتصادی از جمله اتصال راه آهن سراسری آذربایجان به ایران و در آینده به رشت و قزوین بحث و تبادل نظر شد.
سند توافقنامه اتصال راه آهن جمهوری آذربایجان به ایران، روز شنبه 18 مهرماه در نشست کمیسیون همکاری های اقتصادی ایران و جمهوری آذربایجان در فرمانداری شهرستان آستارا امضا شد.
http://astara.gilan.ir/sites/astara.gov.ir/files/94/07/22/gallery/IMG_0033.JPG

http://astara.gilan.ir/sites/astara.gov.ir/files/94/07/22/gallery/IMG_0030.JPG


http://astara.gilan.ir/sites/astara.gov.ir/files/94/07/22/gallery/IMG_0022_2.JPG

http://astara.gilan.ir/sites/astara.gov.ir/files/94/07/22/gallery/IMG_0009.JPGhttp://astara.gilan.ir/sites/astara.gov.ir/files/94/07/22/gallery/IMG_0005_0.JPG


توقیف محموله 54 تنی چای سنواتی در شهرستان آستارا

تاریخ:پنجشنبه 23 مهر 1394-04:23 ب.ظ

سرهنگ رحیم مهدی زاده روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار گفت: ماموران انتظامی شهرستان آستارا با اطلاع از قصد افراد سودجو برای انتقال مقادیر زیادی چای سنواتی از محور خروجی استان گیلان به سمت استان های غربی و شمال غربی ، کنترل محورهای مواصلاتی را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران ایستگاه بازرسی سه راهی قلعه آستارا در بررسی خودروهای عبوری در محور آستارا - اردبیل ، به یک دستگاه تریلی مشکوک و طی بازرسی از خودرو مشخص شد این خودرو حامل چای سنوات گذشته بدون هیچگونه مجوز قانونی است.
فرمانده نیروی انتظامی آستارا اضافه کرد: با بررسی های به عمل آمده در تحقیقات فنی پلیس مشخص شد دو دستگاه تریلی دیگر نیز در ورودی شهرستان و در حوزه استحفاظی بخش لوندویل منتظر اعلام خبر راننده اول به منظور تصمیم گیری برای خروج یه سمت استان های شمال غرب یا تغییر مسیر به سمت استان های شرقی و جنوبی هستند که با هوشیاری و اعزام به موقع واحدهای گشتی، طی یک عملیات غافلگیرانه و هدفمند، دو خودروی دیگر نیز شناسایی و توقیف شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان آستارا در ادامه اظهار کرد: در این راستا از سه دستگاه خودروی یادشده حدود 54 تن چای سنواتی و فاقد مجوز قانونی به ارزش تقریبی 10 میلیارد ریال کشف و ضبط و با تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل بعدی تحویل مقامات ذی صلاح شد.


شهروندان برای احسان در ماه محرم از ظروف قابل بازیافت گیاهی استفاده کنند

تاریخ:پنجشنبه 23 مهر 1394-04:22 ب.ظ

رییس حفاظت محیط زیست شهرستان آستارا گفت: سرپرستان تکایا، هیات های مذهبی و شهروندان آستارایی برای احسان و نذورات خود در ماه محرم ، از ظروف قابل بازیافت گیاهی استفاده کنند.


شهروز قلی نژاد روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار  افزود: پخش شربت ، چای و اطعام در ماه های محرم و صفر از سنت های پسندیده ای است که سالهاست بین شیعیان به خصوص مردم ولایتمدار ایران و دوستداران ائمه اطهار(ع) رواج دارد.
وی با اشاره به اینکه استفاده از ظروف پلاستیکی یکبار مصرف محیط زیست را با خطر جدی رو به رو کرده، اضافه کرد: امروزه با پیشرفت فناوری، ظروف یکبار مصرف قابل بازیافت در داخل کشور تولید و در دسترس عموم قرار دارد که از تمامی شهروندان آستارایی خواستاریم برای احسان و سرو انواع غذای گرم و سرد از آن ظروف استفاده کنند.
قلی نژاد اظهار کرد: این ظروف یکبار مصرف به دلیل قابلیت بازیافت تهدیدی برای محیط زیست و سلامتی محسوب نمی شود.
وی ادامه داد: در شهرستان آستارا محل عرضه ظرف قابل بازیافت گیاهی مشخص است که شهروندان می توانند در نهایت سهولت و به وفور این ظروف را تهیه کنند.
وی با اشاره به اینکه با توجه به مشکلات و عواقب موجود در خصوص ظروف یکبار مصرف پلاستیکی، شهروندان باید برای سلا متی خود به سمت استفاده از ظروف گیاهی بروند ، افزود: از آنجا که ظروف گیاهی قابلیت تجزیه سریع در خاک را دارند و با توجه به اینکه در ظروف یکبار مصرف گیاهی بین ماده غذایی و ظرف برهم کنش وجود ندارد، بنابراین می توان از آنها برای انواع غذاها و مایعات گرم استفاده کرد.
وی ادامه داد: در ظروف یکبار مصرف گیاهی به دلیل ماهیت مواد تشکیل دهنده گیاهی و عمدتا نشاسته مواد سمی شیمیایی وارد غذا نمی شود و سلامت افراد را تهدید نمی کند.
وی گفت: این ظروف در خاک و طی مدت حداکثر شش ماه مانند برگ گیاهان پوسیده می شوند و به چرخه طبیعت برمی گردند و مشکلات زیست محیطی پلاستیک ها را نیز ندارد.
رییس حفاظت محیط زیست آستارا خواستار حفظ و رعایت موازین بهداشتی در سطح خیابان ها و معابر در طول این ایام شد و بیان کرد: این اداره در راستای ترویج فرهنگ محیط زیست و نیز به منظور جلوگیری از ریخت و پاش و آلودگی معابر و خیابان ها اقدام به نصب شعائر آموزشی با موضوع حفظ محیط زیست در محل های راه اندازی ایستگاه های صلواتی کرده است.
قلی نژاد با بیان اینکه در اطراف ایستگاه های مذکور سطل های زباله تعبیه شده ، افزود: در این راستا تذکر لسانی به سرپرستان ایستگاه های صلواتی توسط ماموران محیط زیست ارائه و نشست هایی را نیز با مجموعه شهرداری های آستارا و لوندویل برگزار کردیم.
وی ادامه داد: همچنین با مشارکت اداره تبلیغات اسلامی آستارا از مداحان و سخنرانان آیین های عزاداری درخواست شد تا بخشی از سخنان خود را به صیانت از محیط زیست اختصاص دهند.
نقاط سیل خیز در آستارا شناسایی شد

تاریخ:پنجشنبه 23 مهر 1394-04:22 ب.ظ
وحید پورحضرت روز چهارشنبه در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران آستارا گفت: مدیریت بحران شهرستان آستارا با داشتن کارگروه های تخصصی نظیر کارگروه امداد و نجات در جهت پیشگیری و کاهش اثرات حوادث و بلایای طبیعی نقش مهمی را ایفا می کند.
وی با اشاره به اینکه برگزاری مانورهای امداد و نجات زمینه ای برای مقابله با حوادث طبیعی است ، افزود: برگزاری مانور زلزله در سطح مدارس و نیز سایر مانورها به مناسبت هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی از جنبه عملی و آموزشی برخوردار است و باید توسط مردم جدی گرفته شود.
وی با اشاره به آغاز بارش های فصلی در شهرستان آستارا ، اضافه کرد: با شناسایی نقاط سیل خیز تمهیدات لازم برای مقابله با وقوع احتمالی سیل انجام شده است.
وی خواستار آماده باش شهرداران ، بخشداران و دهیاران در این ایام شد و بیان کرد: تخلیه و پاکسازی رودخانه های درون شهری و برون شهری از نخاله های موجود باید در دستور کار دستگاه های مربوطه قرار گیرد.
معاون فرماندار آستارا با بیان اینکه آبگرفتگی در هنگام بارش باران باعث بروز برخی مشکلات در تردد شهروندان می شود ، افزود: شایسته است آبگرفتگی های معابر و پیاده روها در هنگام بارش نزولات جوی سریعا توسط مجموعه عوامل شهرداری ها در آستارا و لوندویل برطرف شود.
پورحضرت هرس کردن به موقع درختان برای جلوگیری از قطع برق ، آمادگی عوامل امدادی و اورژانس در هنگام بروز حوادث ، دفع به هنگام فاضلاب و آب های سطحی برای پیشگیری از آبگرفتگی معابر و ارسال به موقع هشدارهای هواشناسی از آخرین وضعیت جوی به دستگاه های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران را خواستار شد.
رییس اداره هواشناسی آستارا نیز در این نشست گفت: از نخستین ساعات روز سه شنبه تا کنون شاهد بارش 47 میلیمتری باران در آستارا بودیم.
فردین فرتوت نیا با اشاره به اینکه بارش های جوی تا روز جمعه ادامه خواهد داشت ، افزود: از ظهر جمعه شاهد استقرار سامانه بارش زای قوی تری به همراه وزش شدید باد و رعد و برق و در ارتفاعات بارش برف خواهیم بود.
وی دمای فعلی هوا را در آستارا 16 درجه سانتیگراد عنوان کرد و ادامه داد: این سامانه تا ظهر یکشنبه هفته آینده در منطقه فعال خواهد بود.


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
How can I increase my height after 18?
جمعه 13 مرداد 1396 06:24 ب.ظ
If you would like to improve your experience just keep visiting this site and
be updated with the most up-to-date gossip posted here.
How do you prevent Achilles tendonitis?
چهارشنبه 11 مرداد 1396 03:25 ق.ظ
I read this post completely regarding the comparison of newest and earlier technologies, it's remarkable article.
BHW
جمعه 25 فروردین 1396 03:38 ق.ظ
This page really has all the info I needed concerning this subject and didn't know who to ask.
manicure
سه شنبه 22 فروردین 1396 01:17 ق.ظ
Nice post. I used to be checking constantly this weblog and
I am inspired! Extremely useful info particularly the ultimate phase :
) I maintain such info much. I used to be looking for
this particular info for a long time. Thank you and good luck.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo