تبلیغات
فرزندان آستاراو تالشان - هشتمین سلسله از نشستهای حزب موتلفه اسلامی شهرستان مرزی بندر آستارا این بار آقای حامد داداشی

اعتدالیون و حامیان دولت تدبیر و امید(غرب گیلان)

هشتمین سلسله از نشستهای حزب موتلفه اسلامی شهرستان مرزی بندر آستارا این بار آقای حامد داداشی

تاریخ:یکشنبه 10 آبان 1394-12:08 ب.ظ

 

در پی درخواست یکی دیگر از کاندیداهای مطرح در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، هشتمین سلسله از این دوره نشستهای اعضای شورای حزب موتلفه اسلامی بندر آستارا با کاندیداهای احتمالی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار گردید و بدینوسیله جناب آقای ولی داداشی با حضور در دفتر این حزب برنامه های خود در دهمین دوره انتخابات مجلس را ارئه دادند. این جلسه که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید رأس ساعت 15/35روز پنج شنبه مورخه94/08/7 در  دفتر حزب واقع در کوچه روبروی مسجد فاطمه زهرا (س)برگزار شد، در ابتدا آقای جاوید لقمان نیا دبیر حزب موتلفه اسلامی شهرستان بندرآستارا ضمن عرض سلام و ادب و احترام و خیرمقدم محضر میهمان جلسه جناب آقای حامد داداشی که فردی حوزوی و دانشگاهی است و هیئت همراه اظهار داشتند، قبل از هر چیز تسلیت عرض می کنم ایام محرم، ماه امام حسین (ع) را، که امیدوارم انشاءا... خداوند عزاداریها و قدم هایی که در این راه برداشته ایم را قبول کند، در این جا لازم است از بانیان همایش مرزداران عاشورایی تقدیر و تشکر کنم گرچه همراه با کمی و کاستی بود اما در نوع خود بی نظیر و کم نظیر بود. وی در ادامه اظهار داشت امام حسین (ع) هم راه است و هم راهنما، هم کاروان است و هم قافله سالارکشتی نجات و مشعل هدایت، چشمه ای از حقیقت و حریت است که تا ابد کام تشنگان آزادی را سیراب می سازد. وی همچنین با اشاره به سخن دیگری از امام حسین (ع) اضافه نمودند که « غافلگیر کردن بنده از سوی خدا چنین است که نعمت زیاد به او بدهد و توفیق شکر گزاری را از او بگیرد».

دبیر حزب موتلفه آستارا  در ادامه سخنانشان به ویژگی نماینده از دیدگاه مقام معظم رهبری پرداختند که می فرماید :

« در نظام جمهوری اسلامی غیر از دانایی و کفایت سیاسی ، کفایت اخلاقی و اعتقادی هم لازم است، افرادی نگویند که اخلاق و عقیده مسئله شخصی انسانهاست بله، اخلاق و عقیده مسئله شخصی انسانهاست اما نه برای مسئول، من اگر در جایگاه مسئولیت قرار گرفتم و اخلاق زشتی داشتم، فهم بدی از مسائل جامعه داشتم و معتقد بودم که باید جیب خود را پر کنم، نمی توانیم به مردم بگوییم این عقیده و اخلاق شخص من است ، اخلاق مسئله شخصی نیست مسئله اجتماعی و عمومی است، حاکم شدن بر سرنوشت مردم است، آن کسی که به مجلس می رود یا به هر مسئولیت دیگری در نظام جمهوری اسلامی می رسد، اگر فاسد ، بیگانه پرست و در خدمت منافع طبقات برخوردار جامعه بود، دیگر نمی تواند نقشی را که ملت و طبقات محروم می خواهند ایفاء کند. اگر آن شخص انسان معامله گر ، رشوه و توصیه پذیر ی یاشد در مقابل تشر تبلیغات و سیاست خارجی جا زده دیگر نمی تواند مورد اعتماد مردم قرار گیرد.

سپس جناب آقای ولی داداشی با سلام و درودبه ارواح طیبه شهداءو امام شهداء وبا آرزوی توفیق وسلامتی برای رهبرمعظم انقلاب اظهار داشتندمن ولی داداشی، فرزند اسكندر با نام مستعار حامد هستم که درجاهای رسمی با نام ولی ثبت می شوم اما با نام حامد شناخته می شوم. 34ساله هستم، دوران تحصیلی ابتدیی ،راهنمایی و دبیرستان را در آستارا گذرانده ام . سال 78وارد حوزه قم شدم و تاكنون مشغول تحصیل هستم در حال حاضر در دروس خارج فقه و اصول یا همان مقطع دكتری هستم. البته تحصیلات دانشگاهی هم دارم فوق لیسانس الهیات را از دانشگاه شهید بهشتی تهران اخذ كردم. وی تاكید نمود،بنده افتخار این را دارم كه در كسوت تعلیم و تربیت ام و مدرس حوزه و دانشگاه هستم.  وی در ادامه اظهار داشت، پدرم آستارایی ومادرم ننه كرانی است و در همان منزلی كه پدرم به دنیا آمده من نیز زندگی ودر آنجا متولد شده ام. بچه آستارا هستم. در همین كوچه پس كوچه های آستارا بزرگ شده ام، در این شهر درس خوانده ام و یكی از ورزشكاران این شهر بوده ام ودراین شهر زندگی می كنم. وی در خصوص علت كاندیدا شدنش گفت :دوستان پیشنهاد كردند كه من در انتخابات آتی مجلس كاندیدا شوم، سال گذشته كلی كش و قوس پیدا كرد وبا اصرار دوستان ونخبگان ومردم وعلی الخصوص جوانان شهر و با اتكاء به خرد جمعی به این نتیجه رسیدیم كه باشم، دوستان شفیقی هم از روی لطف، مخالف حضور من بودند. منتها درجمع بندی به این نتیجه رسیدند كه باشم. این استاد دانشگاه و حوزه تصریح نمود :هر كس قصد ورود به فضای انتخابات راداشته باشد باید دو چیز را در خودش داشته باشد: تخصص  و تعهد. البته به این صورت نیست كه همه نمایندگان فقط در یك رشته خاصی تخصص داشته باشند.

هركس رشته مخصوص خودش رادارد. و در مجلس باید تركیبی از تخصص های مختلف اعم از سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی...وجود داشته باشد. بنده در بعضی از این حوزه ها تحلیل مستقل دارم. واما در بحث تعهد با توجه به شناختی كه از خودم دارم. سعی می كنم دروظیفه ام كوتاهی نكنم. این كاندیدای احتمالی دوره دهم  ادامه داد ، من به امید رد صلاحیت دیگران وارد میدان نشده ام،زیرا اولاً بنده در جایگاه شورای محترم نگهبان نیستم. دیگر این كه من آرزو دارم ای عزیزان تایید شونده،بنده آرزو می كنم كسانی كه دوره قبل رد صلاحیت شده اند باشند تابا آن ها رقابت سالم بكنم. وی تاكید نمود :من معتقدم كه هركس باید وظیفه خودش را درست انجام دهد، برای ما نتیجه مهم نیست، وظیفه مهم است. اگر وظیفه درست انجام بگیرد نتیجه هم درست خواهد بود وبه هر حال من سعی خواهم كرد وظیفه ام را درست انجام دهم.وی در ادامه سخنانشان با بیان اینکه خط و جریان فكری ام فكر انقلاب اسلامی است و من پایبند به اصول وارزش های انقلاب ورسیدن به آرمان های انقلاب اسلامی هستم البته من در انتخابات آتی مجلس بصورت مستقل وارد میدان شده ام به این معنا كه عضو هیچ یك احزاب ویا سازمان های سیاسی نیستیم. با دوستان نشسته ایم ومشكلات و معضلات رابرسی كرده ایم و برنامه هایی رادر تمام حوزه ها، مورد مطالعه قرار داده ایم. برنامه تنظیم كرده ایم و منتظر هستیم. وضعیت اقتصادی آستارا متناسب  با پتانسیل اش نیست، از این پتانسیل می شود استفاده های بهتری کرد برای مثال در بحث صنعت توریسم، کشاورزی، صیادی و ...مواردی هستند که می شود با آنها اشتغال زایی کرد برای مثال دریا و جنگل، در این حوزه ها می توانند مفید باشند و می توان طرح های زیادی در آنها پیاده کرد البته ما برای معضلات فرهنگی و اجتماعی هم برنامه داریم که به وقت اش عرض خواهم کرد.

مطمئناً در صدد خرید رأی نخواهم بود. اگر وظیفه ای به گردن من گذاشته شود به آن عمل خواهم کرد این را هم عرض کنم که لزوماً هیچ اجباری نیست که این وظیفه به دوش من باشد و به این کار اصرار بکنم. واقعاً به آرای مردم احترام می گذارم. یعنی کسانی که در صدد خرید رأی هستند هدفشان این است که به زور هم که شده این وظیفه را به عهده بگیرند، که این کار از نظر اخلاقی و وجدانی درست نیست.

ایشان ادامه دادند، بعضی ها مردم را بخاطر انتخابشان مذمت می کنند که کار درستی نیست چون مردم در انتخابات وظیف اشان را درست انجام می دهند و شخصی را که به نظرشان اصلح است انتخاب می کنند و یا اینکه در انتخاب دفع افسد به فاسد می کنند، حالا اگر نماینده ای می رود و کارش را به نحو احسن انجام نمی دهد مردم مقصر نیستند مردم در زمان و مکان مشخص باید حاضر می شدند و شدند و انتخابشان را کردند. حالا آن فردی مه باید صالح می بود این گونه نشده و فاسد و افسد شده دیگر نباید مردم را مقصر دانست. 
و السلام علیکم و رحمه اله و برکاته  
جلسه رأس ساعت 17/50باذکر صلواتی بر محمد و آل محمد بکار خود پایان داد. لازم به ذکر است در راستای فراهم نمودن فرصتی برابر برای تمامی کاندیداهای احتمالی، این حزب آمادگی دارد تا در صورت امکان نسبت به برگزاری نشستهای تخصصی با سایر کاندیداهای محترم برنامه ریزی نماید لذا  تمامی عزیزان عرصه انتخاباتی می توانند جهت هماهنگیهای لازم با شماره تلفن 09111842834 تماس حاصل نمایند. ضمناً از کلیه شهروندان ،صاحبنظران و خوانندگان محترم درخواست می شود با کلیک کردن روی قسمت نظر دهید در پایین هر بخش  و نگارش نظراتتان ما را در جهت برنامه ریزی هر چه بهتر اموراتمان یاری نمایید. آدرس دفتر مرکزی حزب موتلفه اسلامی شهرستان مرزی بندر آستارا : خیابان فرهنگیان،خیابان چهارم، روبروی مسجد فاطمه زهرا (س) ، نبش کوچه هفتم 

خبرنگار محمدرضا اسدی
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
How long does it take to recover from Achilles injury?
یکشنبه 15 مرداد 1396 01:20 ب.ظ
I am regular reader, how are you everybody? This paragraph
posted at this website is truly fastidious.
How much can you grow from stretching?
شنبه 7 مرداد 1396 07:05 ب.ظ
fantastic post, very informative. I ponder why the opposite specialists of this sector do not realize
this. You must continue your writing. I am sure, you've
a huge readers' base already!
manicure
دوشنبه 21 فروردین 1396 11:05 ب.ظ
I was suggested this web site by my cousin. I'm not sure whether this post
is written by him as nobody else know such detailed about my
problem. You are amazing! Thanks!
BHW
دوشنبه 21 فروردین 1396 05:38 ق.ظ
Hello, I think your site might be having browser compatibility issues.

When I look at your blog in Chrome, it looks fine but when opening
in Internet Explorer, it has some overlapping.
I just wanted to give you a quick heads up! Other then that, superb blog!
مدیر سایت
یکشنبه 10 آبان 1394 12:49 ب.ظ
سلام
به من سر بزن و با یک دنیای دیگه وبلاگ نویسی آشنا شو پیشنهاد جالب انگیزی برات دارم منتظرتم به امید همکاری های بیشتر دوست خوبم بودن هواتو دارم آخه وبلاگت ارزشش داره مطمئنم
kity
یکشنبه 10 آبان 1394 12:30 ب.ظ
اگه واقعا دوست داری سایتتو عده زیادی ببینن باید راههای جدیدی را امتحان کنی. من کمکت می کنم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo