تبلیغات
فرزندان آستاراو تالشان - اکبر اکسیر (ملك الشعرا معاصر و طنز پرداز ادبی ): برگزاری نشست های تخصصی کتاب نفس تازه ای به مطالعه می دهد

اعتدالیون و حامیان دولت تدبیر و امید(غرب گیلان)

اکبر اکسیر (ملك الشعرا معاصر و طنز پرداز ادبی ): برگزاری نشست های تخصصی کتاب نفس تازه ای به مطالعه می دهد

تاریخ:جمعه 29 آبان 1394-06:00 ب.ظ

- اکبر اکسیر از شاعران برجسته حوزه طنز کشور گفت: برگزاری نشست های تخصصی درباره کتاب های مختلف می تواند در تشویق مردم برای خواندن کتاب موثر باشد و نفس تازه ای به دنیای مطالعه دهد.

اکبر اکسیر (ملك الشعرا معاصر و طنز پرداز ادبی )با اشاره به برگزاری نشست تخصصی درباره کتاب های خود در جوار یازدهمین دوره نمایشگاه کتاب در رشت افزود: نمایشگاه کتاب فرصت شایسته ای است تا علاقمندان به کتاب با تازه های نشر آشنا شوند.
وی اضافه کرد: رو در رو شدن مخاطب با پدید آورنده اثر در باز کردن دریچه هایی جدید دنیای نهفته کتاب به روی مخاطب می تواند موثر و مفید باشد.
وی اظهار کرد: برگزاری این نشست ها باعث نزدیکی مخاطب به کتاب و افکار نویسنده خواهد شد که همین امر زمینه ای برای علاقمند کردن مردم به سمت مطالعه است.
وی بیان کرد: مشکلات موجود در حوزه کتاب مشکلاتی نیست که بشود به تنهایی آن را آسیب شناسی کرد بلکه برگزاری این نشست ها به بهانه اجرای برنامه های مختلف فرهنگی می تواند راهگشا باشد.
وی آسیب شناسی بحران مخاطب در حوزه کتاب را در زمان کنونی مهم و حیاتی خواند و افزود: نویسندگان و شاعران در حوزه های مختلف بایستی بتوانند محصولات فکری خود را با رنگ و لعاب جدیدی ارائه دهند تا برای مخاطب امروز جذابیت و تازگی داشته باشد.
وی با تقدیر از همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و به ویژه اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان به پاس برگزاری نشست های تخصصی در نمایشگاه کتاب گیلان ، اضافه کرد: یازدهمین دوره نمایشگاه کتاب با برگزاری این نشست ها جان تازه ای به خود گرفته است.
یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان با حضور 400 ناشر تا یکم آذر 1394 در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی استان واقع در کیلومتر پنج جاده رشت به تهران دایر است.
تاکنون از اکبر اکسیر (ملك الشعرا معاصر و طنز پرداز ادبی ) به ترتیب مجموعه شعرهای در سوگ سپیداران ، بفرمایید بنشینید صندلی عزیز ، زنبورهای عسل دیابت گرفته اند ، پسته لال سکوت دندان شکن است ، ملخ های حاصلخیز ، مالاریا و ما کو تا اونا شیم به چاپ رسیده است.
اکبر اکسیر متولد 1332 و دبیر بازنشسته ادبیات فارسی است.
مشاور معاون بودجه معاونت سازمان مدیریت نبود فهم مشترک در سطح مفاهیم توسعه ونبود نظام آماری قابل اطمینان از شرایط محیطی حاکم بر برنامه‌های توسعه است

حسین آرامی در همایش مفاهیم و فرآیند برنامه ششم توسعه کشور در مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان، با اشاره به اینکه برنامه پنجم توسعه اقتصادی اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایرانی در سال پایانی خود قرار دارد اظهار کرد: برنامه ششم توسعه کشور در حال تدوین و ارائه به مجلس شورای اسلامی است.

وی ادامه داد: آشنایی با مبانی و فرآیند تدوین سندی که در سرنوشت پنج سال آینده توسعه کشور موثر است می‌تواند به تقارن اطلاعاتی دست‌اندرکاران تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری در نظام مدیریت توسعه کشور کمک کند.

مشاور معاون بودجه معاونت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به الزام قانونی دولت برای تدوین برنامه پنج‌ساله و ارائه به مجلس اشاره کرد و افزود: برنامه برای اجرای امور در کشور مورد نیاز و تاثیرگذار است.

وی با بیان اینکه برنامه نخست پنج ساله کشور در بهمن ماه سال ۶۸ به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده است، تصریح کرد: تمام کشورها با برنامه‌ریزی به توسعه دست پیدا کردند.

آرامی به نقش تعیین کننده نفت در اقتصاد ایران اشاره کرد و گفت: چگونگی مصرف منابع نفتی در توسعه کشور حائز اهمیت است.

وی با اشاره به موفقیت برنامه‌ها در هدف‌گذاری‌های کشور خاطرنشان کرد: اگر برنامه درست اجرا شود کشور در مسیر توسعه قرار می‌گیرد.

این مسئول بر برنامه‌ریزی توسعه‌ای دولت تأکید کرد و یادآور شد: اجرای برنامه به‌عهده رئیس جمهور است و خلاهای قانونی باید با لایحه به مجلس برطرف شود.

وی با بیان اینکه ۳۰ شورای برنامه‌ریزی بخشی و فرابخشی برنامه ششم توسعه کشور تشکیل شده است، اظهار کرد: پیش‌نویس اولیه لایحه برنامه ششم توسعه کشور در حال تدوین است و از هفته آینده به تدریج در هیئت دولت مطرح می‌شود.

آرامی ابلاغ سیاست‌های کلی برنامه ششم توسعه کشور را از اردیبهشت ماه امسال ذکر کرد و گفت: به نظر می‌رسد لایحه برنامه ششم توسعه کشور همزمان با لایحه بودجه سال ۹۵ به مجلس شورای اسلامی تقدیم شود.

مشاور معاون بودجه معاونت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، تدوین برنامه‌های توسعه را در راستای افق چشم‌انداز دانست و خاطرنشان کرد: در تمام دوره‌ها کشور برنامه داشته و دولت‌ها طرح‌هایی را به آن اضافه کرده‌اند.

وی به ناهمزمانی تقویم برنامه با تقویم سیاسی اشاره کرد و افزود: در لایحه برنامه توسعه ششم کشور پیشنهاد اجرای برنامه سه تا پنج ساله ارائه شده تا با سیاست دولت‌ها همزمانی داشته باشد.

آرامی با اشاره به اینکه از قبل از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون ۱۰ برنامه توسعه‌ای در کشور اجرا شده است، یادآور شد: در مدت ۵۰ سال گذشته رشد پنج درصدی داشتیم اما با هزینه بسیار این رشد اتفاق افتاده است.

وی به اعمال تحریم‌ها در برنامه پنجم توسعه اشاره کرد و گفت: ارزیابی‌ها باید براساس برنامه باشد.

این مسئول با تأکید بر تعهد اجرای برنامه‌ها، خاطرنشان کرد: آسیب‌شناسی برنامه‌های گذشته در اجرای برنامه‌ها حائز اهمیت است.

وی به شرایط محیطی حاکم بر برنامه‌های توسعه کشور اشاره کرد و یادآور شد: نبود فهم مشترک در سطح مفاهیم توسعه، نبود نظام آماری قابل اطمینان و اثربخشی، نبود ساختار سیاسی و اجتماعی اصلاح شده حاکم بر برنامه‌ها و نبود انطباق و انسجام قوانین و مقررات حاکم بر برنامه‌ها از شرایط محیطی حاکم بر برنامه‌های توسعه است


علیرضا سعیدآبادی فعالان رسانه و کمپین مجلس مستقل آینده

صدها فعال رسانه هستیم که سال هاست در عرصه اطلاع رسانی به مردم فعالیت داریم.
کمپین مجلس مستقل آینده ، تیری است که از کمان رها شده و بازگشت ناپذیر است.افق های جدیدی را ترسیم کرده و دراین روزها در فضای رسانه در سراسر کشور منتشر شده است.پازل سیاست در ایران با دو مجموعه از تکه های چپ و راست که درهم تو و فرو رفته باشند و بتوانند تصویری زیبا و هماهنگ بایکدیگر را بسازند و به مردم نشان دهند از اول تعریف بومی و چیدمان مستقل از آمد و رفت دولت نداشته و اغلب بر مدار موافقت و مخالفت با دولت ها و حول محور اشخاص تشکیل گردیده و درحال حاضر توان برقراری ارتباط کامل با نیازهای جامعه و اقناع ، اجماع سازی و هدایت بسیاری از نیروهای فکری اجتماعی و سیاسی کشور را ندارد و غالب نیروهای سیاسی که مشی مستقل دارند و دوقطبی سازی را ناسازگار با منافع دین ، انقلاب و مردم می دانند خارج از این تقسیم بندی قرار می گیرند.اغلب فعالان منتسب به چپ و راست سیاسی به جز تفاوت در اشخاص راس هرم ، مرز اعتقادی بین افکارشان نمی بینند.تعداد قابل توجهی از فعالان این دو ، خود را مستقل می دانند.اما از نگاه رادیکال ها ، افراد مستقل نه فقط خنثی بلکه نیروهای واگرا هستند.

اعتقاد ما بر این است که اصول گرایی و اصلاح طلبی در عمل ، دو روی یک سکه اند و دو کارکرد همزمان برای فعالیت سیاسی در عرصه های اجتماعی ، سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی دارند و مرز جداکننده ای بین آن ها نیست.

پس از حوادث سال ۱۳۸۸ ، پدیدآوری واژگانی مانند نسل دوم اصلاحات ، اعتدال و این اواخر یکتا برای بازسازی فضای سیاسی با عبور از تقسیم بندی های موجود اتفاق افتاده که چون آغاز و مسیر حرکت آن ها از پایین به بالا نبوده به فراگیری موردانتظارشان دست نیافته اند.

چپ و راست رایج در کشور ، نسخه تکراری و محصول فعل و انفعالات گروه های سیاسی در دهه شصت است که مرزبندی های دقیقی از همان اول نداشته اند.برای مثال ، دو تفاوت مطرح شده در آن زمان و عقیده یک گروه به غلبه جمهوریت بر اسلامیت و پیروی از ولایت فقیه به جای ولایت مطلقه و عدم پذیرش این دو از سوی گروه دیگر ، وجه تمایز اصلی در رقابت های سیاسی آن دوره بوده است و در آخر دهه چهارم انقلاب اسلامی پس از این همه موفقیت های نظام ولایی در ایران نه تنها نزد اکثر هوداران بلکه برای بسیاری از خواص آن دو به هیچ وجه دیگر باورپذیر نیستند و عینیت و کاربرد سیاسی ندارند.

مفروض اصلی این کمپین این است که “در مناظره چپ و راست سیاسی ، راه سوم و مستقل از هردو که ظرفیت گفتمان سازی و بازتولید تمامی مفاهیم برگرفته از مشروطه خواهی ، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را دارد اجتناب ناپذیر است.

“وقتی از مشی فعالان سیاسی کشور سوال می کنید بسیاری از آن ها در تبلیغات خود از واژه مستقل برای معرفی افکار و برنامه های شان استفاده می کنند.اگر با ما موافق هستید که رسانه در زیر سایه سیاست قرار ندارد ، نقش مستقل ایفا می کند ، افکار عمومی را می سازد و بازتاب دهنده خواسته های مردم به حاکمیت است و فراتر از آن با واقع نمایی و نگاه بومی ، توان بازتولید ارزش های جامعه و حتی ارایه تقاضاهای جدید به حکومت را دارد به خوبی به اهمیت واژه مستقل پی برده اید.

فعالان رسانه از اصلی ترین بازیگران عرصه های اجتماعی و سیاسی در هزاره سوم هستند.کم نیستند شخصیت های رسانه ای که به بالاترین جایگاه ها در جوامع خود رسیده اند.

در ایران ، این کمپین اولین حضور سراسری ، خودجوش و فراگیر فعالان رسانه در یکی از بالاترین سطوح مشارکت اجتماعی و سیاسی در جامعه و عرصه های تعیین سرنوشت مردم یعنی انتخابات مجلس شورای اسلامی است.

رسانه اعم از مکتوب و غیرمکتوب ، محلی و سراسری ، استانی و کشوری با وجود فناوری های نوین ارتباطی ، فراگیرترین و در گونه رسانه های محلی ، نزدیک ترین سطح تماس را با مردم نواحی و مناطق مختلف کشور دارد.

مخاطبان طلایی و فکری جامعه در تعامل با رسانه به ارتباطات میان فردی جهت می دهند و نقش تعیین کننده ای در اقناع مردم و همراه سازی آن ها با حکومت دارند.فعالان رسانه از اصلی ترین گروه های مرجع جامعه هستند و ضعف ها و قوت های موجود و آرزوهای ملت را به خوبی می شناسند و توصیه های مهم آنان به مردم با بالاترین اقبال عمومی مواجه می شود چراکه هم فکری ، هم آوایی ، آینده پژوهی ، جمع گرایی و نگاه بومی در آن موارد راهبردی قویاً اصل هستند.

تشکیل مجلس آینده با اکثریت نمایندگان مستقل از دولت که ساختارگرا ، مردم سالار ، برنامه محور و جامع الاطراف هستند هدف غایی این کمپین است که مردم را به سوی آن فرامی خوانیم.

فعالان رسانه ، رای مردم را امانت نسل های گذشته و آینده می دانند.از این رو ، توصیه می کنند که مردم با بصیرت ایران اسلامی ، آن را فراتر از دسته بندی های مصطلح سیاسی به مناسب ترین و آگاه ترین افراد مستقل جامعه بدهند.

این کمپین ، در وهله اول رویکرد نرم افزاری و فکری دارد لیکن می تواند درصورت روی آوری تمامی آحاد ملت به آن از طریق بازنشر گسترده تر این کمپین در رسانه ها و شبکه های مجازی و اجتماعی ، فهرست جامعی از شایستگان مستقل در تمامی حوزه های انتخابیه به صورت همزمان و با نام اختصاصی “کمپین مجلس مستقل آینده” در رسانه های مرکز و محلی سراسر کشور منتشر سازد.

بی شک ، اصالت و درون مایه این کمپین چارچوب و نرم افزار موردنیاز برای شناخت “بهترین نمایندگان ملت” در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را به رای دهندگان ارایه می دهد و این کمپین ، راه رسیدن به مجلس مستقل آینده است.
ابراز تمایل هیئت آذری برای سرمایه گذاری در بخش گردشگری گیلان

به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان در این نشست که صبح امروز در باکو به ریاست دکتر نجفی استاندار گیلان و کمال الدین حیدراُف وزیر حوادث غیرمترقبه جمهوری آذربایجانی برگزار شد درخصوص اجرای توافقات انجام شده در این سفر از جمله سرمایه گذاری بخش خصوصی جمهوری آذربایجان برای ساخت هتل در منطقه‌ی آزاد انزلی بحث و تبادل نظر شد.

گفتنی است استاندار گیلان در پایان سفر به باکو صبح پنجشنبه عازم رشت شد.

دکتر نجفی در آخرین برنامه‌ی سفر  به جمهوری آذربایجان عصر امروز با استاندار لنکران دیدار می‌کند.
با عنوان «شکوه ایستادگی» صورت می‌گیرد برگزاری اجتماع بزرگ بسیجیان در گیلان

سردار محمد عبدالله‌پور در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه‌های هفته بسیج اظهار کرد: امسال هفته بسیج با شعار «بسیج دست قدرت خدا» هم‌زمان با سراسر کشور از ۲۹ آبان ماه جاری تا پنجم آذر ماه در گیلان برگزار می‌شود.

وی به نامگذاری روزهای هفته بسیج اشاره کرد و افزود: نخستین روز هفته بسیج با عنوان «بسیج، ولایت و انتظار» نامگذاری شده است.

عبدالله‌پور با بیان اینکه دومین روز از هفته بسیج «بسیج، بصیرت و استکبارستیزی» نامگذاری شده است، تصریح کرد: «بسیج خودکفایی و اقتصاد مقاومتی» سومین روز از هفته بسیج نامگذاری شده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان «بسیج، خودباوری و جهاد علمی» را نامگذاری چهارمین روز از هفته بسیج خواند و بیان کرد: «بسیج، خانواده و سبک زندگی اسلامی» پنجمین روز از هفته بسیج نامگذاری شده و کارگاه مهارت زندگی در این روز در پایگاه حضرت زهرا (س) «کفته‌رود» رشت برگزار می‌شود.

وی «بسیج، وحدت و بیداری اسلامی» را نامگذاری ششمین روز از هفته بسیج امسال عنوان کرد و گفت: چهارم آذر ماه سال جاری نشست فرهنگی «مادران پرچم‌داران مقابله با جنگ نرم» در پایگاه حضرت فاطمه (س) «پیربازار» رشت برگزار می‌شود.

عبدالله‌پور از اجتماع بزرگ و حماسی بسیجیان گیلان هم‌زمان با هفتمین روز از هفته بسیج در شهرستان‌های مختلف خبر داد و یادآور شد: غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا در روز «بسیج، ایثار و شهادت» در تمام گلزار شهدای استان انجام می‌شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه کتاب «مستقیم به هدف» در هفتمین روز از هفته بسیج در لنگرود رونمایی می‌شود، خاطرنشان کرد: جشنواره فرهنگی ـ ورزشی طلاب و روحانیون بسیجی استان در آخرین روز از هفته بسیج در گیلان برگزار می‌شود.

وی برگزاری کارگاه «نقش جمعیت در اقتدار ملی» به منظور ترویج سبک زندگی اسلامی را از جمله برنامه‌های اجرایی در هفته بسیج امسال خواند و اظهار کرد: در مجموع ۵۶۰ برنامه محوری در تمام نواحی بسیج سپاه قدس گیلان برگزار می‌شود.

عبدالله‌پور به اجلاسیه مجمع عالی بسیج هنرمندان استان هم‌زمان با هفته بسیج امسال اشاره کرد و گفت: همایش تبیین نقش بسیج در ارتقای سلامت جامعه از دیگر برنامه‌های تدارک دیده شده در هفته بسیج است.


تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تلگرام فیلتر نشد، اما …

به نقل از دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، جلسه امروز کارگروه در خصوص بررسی و اتخاذ تصمیم پیرامون مسدودسازی تلگرام تشکیل شد.

پس از بررسی و تبادل نظر به اتفاق آراء مصوب گردید وزارت ارتباطات اقدامات لازم جهت تقویت شبکه‌های داخلی را به عمل آورده و چنانچه شبکه تلگرام ظرف مدت محدودی اقدامات لازم جهت تبعیت از قوانین و مقررات کشور را به عمل نیاورد، نسبت به فیلتر و مسدودسازی آن اقدام کند.

تشریح مصوبات کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه توسط خرم‌آبادی

عبدالصمد خرم‌آبادی دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی ایسنا، گفت: جلسه امروز با حضور همه اعضا به ریاست حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رییسی تشکیل شد.

وی ادامه داد: یکی از دستورات جلسه امروز درباره مسدودسازی شبکه اجتماعی تلگرام بود که تمامی اعضا نگرانی خود را درباره نقض قوانین جمهوری اسلامی توسط این شبکه، بیان کردند.

خرم آبادی خاطرنشان کرد: این جلسه دارای دو مصوبه بود. اول اینکه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات موظف شد حمایت و پشتیبانی به‌خصوص در زمینه توسعه شبکه‌های داخلی به عمل آورد.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس مصوبه دوم، چنانچه ظرف مدت محدودی شبکه اجتماعی تلگرام اقدامات لازم را در خصوص حذف محتواهای مجرمانه و رعایت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی به عمل نیاورد، شبکه مذکور مسدود می‌شود.
به کار بردن کلمات ناشایست در شان یک شخصیت نظامی نیست

طی یکی دو هفته اخیر متاسفانه شاهد برخی بی اخلاقی ها و توهین به خادمین ملت در استان بودیم. از توهین به چهره هایی همچون محمدباقر نوبخت که اکنون نماینده گیلانی ها در هیئت دولت است تا برخی نمایندگان و مدیران گیلانی که نگاهی متفاوت با آنچه برخی در اداره امور کشور دارند.به گزارش اعتدال شمال ، احمد رمضانپور نرگسی نماینده پنجم و ششم مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با تابناک اظهار کرد: سردار قاسمی از تاثیر گذاران عرصه جنگ و دارای شخصیت نظامی و متخصص در این عرصه است، اما در زمینه سیاست به گفته حضرت امام،نظامی ها بهتر است که ورود نکنند و به مسائل و استراتژی های دفاعی و نظامی و امنیتی کشور بپردازند.

معاون سابق اداره کل سیاسی وزارت کشور تصریح کرد: متاسفانه برخی درک درستی از وضعیت حساس کشور ندارند که نباید در آستانه انتخابات حساس پیش رو فضای کشور را ملتهب کنند.

رمضانپور در واکنش به اتفاقات اخیر رشت اظهار داشت: دولت یازدهم برخواسته از رای مردم و تنفیذ شده از سوی مقام معظم رهبری است.

نماینده پنجم مردم رشت با بیان اینکه دکتر نوبخت از افتخارات استان گیلان است ، اضافه کرد: نوبخت جدای از گیلانی بودن، هم سخنگوی دولت و هم معاون رئیس جمهور کشور است ، بنابراین به کار بردن کلمات نادرست و ناشایست از لحاظ اخلاقی نیز در شان یک شخصیت نظامی نیست.

این فعال سیاسی در پایان به خبرنگار ما گفت: با نزدیک شدن به انتخابات اسفندماه سال جاری، از مسئولان استانی از جمله استاندار و شورای تامین استان می خواهیم که حساسیت بیشتری در خصوص اینگونه مراسمات و مهمانان مدعو داشته باشد.
معرفی نامزدهای انتخابات مجلس دهم از حوزه انتخابیه صومعه سرا

نماینده فعلی مردم صومعه سرا اولین چهره ای است که حضور او در انتخابات قطعی به نظر می رسد.خصوصی ثانی قبل از پیروزی در انتخابات مجلس نهم قول خدمت با بیست تن از خاندانش را به مردم صومعه سرا داده بود و همین مساله موجب شد که وی در تنها دوره نمایندگی خود با چالش های رسانه ای متعددی رو به رو شود تا جاییکه برخی رسانه ها او را متهم به خصوصی سازی در صومعه سرا نمایند. وی از جمله شخصیت های اصولگرای مجلس شورای اسلامی بوده که قرابت فکری زیادی با حزب موتلفه دارد و پیش بینی می شود این حزب اصولگرا در انتخابات مجلس دهم از جمله حامیان خصوصی ثانی باشد.نماینده فعلی صومعه سرا هم اکنون از مقبولیت خوبی در بین مردم حوزه انتخابیه برخوردار است.

قاسم رمضانپور نرگسی: نماینده مردم صومعه سرا در دوره‌های چهارم و پنجم مجلس شورای اسلامی پس از اتمام کار نمایندگی وارد کار اجرایی شد و در بخش های مختلف دولت اصلاحات مشغول خدمت به مردم شد.این استاد اصلاح طلب دانشگاه همچنین معاونت سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران را برعهده داشته و از مقبولیت بسیار بالایی در بین مردم حوزه انتخابیه برخوردار است و جبهه دوم خرداد از حامیان اصلی وی محسوب می شود.
سید کاظم دلخوش اباتری :به نظر می رسد نماینده دوره هفتم و هشتم مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی که نتوانسته بود در دوره نهم انتخابات حائز اکثریت آرا شود در این دوره از انتخابات نیز کار سختی در پیش رو دارد.دلخوش پس از ناکامی در انتخابات مدتی در دیوان محاسبات مشغول به کار شد و پس از آن نیز به عنوان مشاور دکتر نوبخت منصوب شد.ناطق ِ شاعر مجلس پیشین از مقبولیت نسبتا بالایی در بین مردم حوزه انتخابیه برخوردار است.
فیض الله حسینی: رییس ستاد انتخاباتی محسن رضایی در گیلان که این روزها مدیریت شرکت سهامی جنگل های شفارود را برعهده دارد اگرچه جدیدا اعلام کرده که «اصلاح طلب اصولگرا و اصولگرای اصلاح طلب» است اما از لحاظ گرایش سیاسی بیشتر به عنوان یک چهره اصلاح طلب شناخته می شود.فرماندار اسبق فومن و لاهیجان برای تکیه زدن بر کرسی سبز بهارستان مسیر سختی پیش رو دارد.
علیرضا غریب پور:کاندیدای دوره هشتم مجلس شورای اسلامی یکی از محتملترین نامزدهای انتخابات مجلس دهم از حوزه انتخابیه شهرستان صومعه سرا می باشد. دکتر غریب پور از جمله اصولگرایانی است که از مقبولیت زیادی در شهرستان برخوردار است.
شجاع اسرار پوش:رئیس اسبق دادگستری طارم و ماسال و نفر سوم انتخابات دوره قبل در صومعه سرا، از جمله اصولگرایانی است که عزم خود را برای حضور در دهمین دوره انتخابات مجلس از مدت ها پیش جزم کرده است و از مقبولیت خوبی در بین مردم حوزه انتخابیه برخوردار است. سیداصغر قاسمی از بازنشستگان سپاه , علیرضا طالبی کارمند شرکت گاز استان گیلان , سعید رحمت زاده و جواد دلزنده اباتری از دیگر چهره هایی هستند که تا این لحظه حضور آنها در انتخابات تقریبا قطعی شده است. / دیارمیرزاسیدحسن خمینی در پاسخ به اصرار برای کاندیداتوری در خبرگان: قطعا آنچه مسئولیت ما باشد، به آن عمل میکنیم
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
choc
شنبه 8 اردیبهشت 1397 02:35 ب.ظ
Hey there! Someone in my Myspace group shared this website with us so I came to take a look.

I'm definitely loving the information. I'm book-marking and will be tweeting this to
my followers! Great blog and outstanding design and style.
What is the Ilizarov method?
دوشنبه 16 مرداد 1396 11:42 ق.ظ
You actually make it seem so easy with your presentation but
I find this matter to be really something that I think I would never understand.
It seems too complex and very broad for me. I'm looking forward for your next post,
I'll try to get the hang of it!
regeniahelgager.hatenablog.com
یکشنبه 15 مرداد 1396 04:46 ب.ظ
I do not know if it's just me or if perhaps everyone else experiencing problems with your site.
It seems like some of the written text on your
posts are running off the screen. Can someone else please comment
and let me know if this is happening to them as well? This could be a problem with my web browser because
I've had this happen previously. Thank you
What is leg length discrepancy?
جمعه 13 مرداد 1396 09:55 ب.ظ
Greetings I am so thrilled I found your weblog, I really found you by error, while
I was browsing on Bing for something else, Anyhow I am here now and would just
like to say thanks a lot for a remarkable post and a
all round enjoyable blog (I also love the theme/design), I don’t have time to go
through it all at the moment but I have saved it and also added
your RSS feeds, so when I have time I will be back to read a lot more, Please do
keep up the great work.
sheradupoux.wordpress.com
جمعه 13 مرداد 1396 12:01 ب.ظ
I just like the valuable info you supply to your articles.
I will bookmark your weblog and check once more right here
frequently. I am somewhat certain I will be informed a lot of new stuff right right
here! Good luck for the following!
BHW
سه شنبه 22 فروردین 1396 11:12 ق.ظ
I do not know whether it's just me or if everyone else experiencing problems with
your blog. It appears as though some of the written text
in your posts are running off the screen. Can somebody else please comment and
let me know if this is happening to them as well?
This may be a problem with my internet browser because I've had this
happen previously. Thanks
manicure
سه شنبه 22 فروردین 1396 06:40 ق.ظ
My partner and I stumbled over here different
website and thought I might as well check things out.

I like what I see so i am just following you. Look forward
to looking at your web page repeatedly.
manicure
چهارشنبه 16 فروردین 1396 08:28 ق.ظ
Thanks for sharing your thoughts about اکبر.
Regards
BHW
سه شنبه 15 فروردین 1396 04:46 ب.ظ
I absolutely love your site.. Excellent colors
& theme. Did you make this web site yourself? Please reply back as I'm trying to create my very own blog and would like to learn where you got this from or what the theme is called.
Kudos!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo